Hizmetler
Sert Zemin Uygulamaları

Bahçelerinizin veya konut dışı alanlarınızın pergola,kış bahçesi, yürüme alanları  gibi sert zemin taban uygulamarı için altyapı hazırlanabilir.

Teras ve Kış Bahçesi Uygulamaları

Atıl durumdaki balkonlarınız ve ya kullanım imkanı sunmayan bahce alanlarınızda veya sadece üst kısım ardiye olarak kullandığınız alanlarda motorlu motorsuz tente sistemleri , sundurmalar komple cam uygulamarı ile keyifli yaşam alanları yaratabiliriz.

Çimlendirme Hizmetleri

Firmamız tarafından suni ve ya doğal çim temini yapılıp iklim koşullarına göre tohum seçilerek rutin kontrolleri sağlanarak bahçenizin dört mevsim canlı olması sağlanabilir.

Bitkilendirme Hizmetleri

İyi bir iç mekanın tamamlayıcısı olan giriş ve dış mekan alanlarında doğanın etkisi ile daha huzurlu ve ferah bir ortama girmek mümkündür.Bu sebeple cevre tasarımcımız mekan dışı ve içi kullanım alanlarınız için projelendirme yaparak yüzlerce bitki seçeneklerinde sizlerin göz zevkine hitap edebilicek olanları sizlere sunar ve uygulama hizmeti saglayabilir.

Emprenye Ahşap ve Deck Uygulamaları


Sert zemin uygulamarının üzerine  uygulanabilicek,yürüme yolları, havuz kenarları, pergola sistemleri ,mekan giriş basamakları,barbekü alanlari,kış bahçeleri , bahçe çitleri, saksılık gibi alanlarda kullanılan bu ürünler mekanınıza ahşabın sıcaklığını katmakla beraber görüntü ve kullanım kolaylıgı sunmaktadır. Firmamız tarafından uygulanabilen bu ürünler aynı zamanda uzun ömürlü olma sebebiyle de tercih edilmektedir.

Otomatik Sulama Sistemleri


Günümüz teknolojisinde suyun önemi ve kullanım alanlarının genişliği göz önüne alınarak geliştirlen sulama sistemleri sizlere zaman, maliyet,görüntü faydası sağlamaktadır.Bu sebeple tek bir tuşla tüm bahçenize eşit m3 su dağıtarak hem zamanınızdan hem masraflarınızdan hemde olusabılıcek bitki solmalarından tasarruf edebilirsiniz.Bu alanda dünya markası sulama sistemleri tedarikçisi firmalarimızdan keşif sonrası malzeme temini yapılabilir.

Alan Düzenlemeleri

D’arc tasarım ofisi olarak tasarlanan ve önerilen hiç bir materyali tek başına düşünmemektedir. Bu sebeple  aslında tek başına hiçbirşey ifade etmeyen bir objenin  yanına koyulabilicek bir küçük aksesuarla nekadar iyi olabiliceğini görmek için bütünü düşünmek fayda sağlayacaktır. Bizler de alan düzenlemelerimizde bütünün görselliğini düşünerek sizlere en uygun yasam alanlarını sunabilmek için çalışamaktayız.

Bakım ve Onarım Hizmetleri

Ofisimiz verdiği tüm hizmetlerde olduğu gibi sadece proje uygulama olarak değil satış sonrası desteğede aynı özeni göstermektedir. Bu sebeple garantisi verilen ürün ve hizmet harici, anlaşmalı olarak onarım ve bakım imkanlarıda sunmaktadır.