Hizmetler
Satın Alma Danışmanlığı

D’arc tasarım ofisi talebiniz ve beklentileriniz detaylandırıldıktan sonra  tedarikçi bulma veya üretim atölyesi sağlanması veya yurtdışından getirilmesi gibi satın alma danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Konsept Danışmanlığı


Mekanınızı elinizdeki materyaller ile küçük müdahaleler ile daha sıcak veya daha ferah veya daha konforlı hale getırmenız mümkündür.Ancak bu müdahalelerin tamamı evinizin konseptine  uyumlu olması sağlanmalıdır.Bu noktada destek almak isteyebiliceğiniz ve ya fikir alışverişinde bulunabiliceğiniz ekibimiz sizlere danışmanlık etmekten mutluluk duyacaktır.

Mobilya, Aydınlatma ve Aksesuar Seçimi


Ürün seçimlerindeki özverimiz projenin son halinin yansımasıdır. Mekanınızda kullanığınız ürünler sizlere günlük rahatlık sağlasa da uzun vadede keyifsizliğe itebilir.Bu doğrultuda zaman ve maliyetlerde göz önüne alınarak doğru ürünleri doğru mekanlarla buluşturmak için gerekli profesyonel hizmet sağlamaktayız.

Kurumsal Kimlik Danışmanlığı


Yeni kurulan veya hali hazırda hizmet veren firmanız için piyasa tutundurma,r eklam hizmetleri, logo, kartvizit tasarımı vb görsel sunum danışmanlık hizmetleriniz için tasarım ofisimizden destek alabilirsiniz.

Aracılık Hizmetleri


Firmanız var ancak piyasada talep bulmakta zorlanıyorsunuz? Bu noktada ofisimizin tedarikçi portföyünden yararlanıp b2b ticaret hacminizi güçlendirebilirsiniz .Dirsek temasında çalışarak firmanıza yeni iş imkanları sağlayabilirsiniz.