Hizmetler
D’arc tasarım ; Doğru ürünü doğru noktada doğru tamamlayıcı ile doğru kişide buluşturma becerisini temel prensib edinmiştir. Bu sebeple seçilen ürünler ve planlanan mekanlar aslında sizlerin zevkine ekibimizin yorum katmasıyla şekillenmektedir. İş ortaklarımız istedikleri ve istemedikleri üzerinde detaylı analizler yapılır ve keyifle kullanabileceğiniz, sıcak ve kısa sürede değiştirmek istemeyeceğiniz alanlar tasarlanır.

3D – 2D Çizim Hizmetleri


Projelendirme için gerekli ihtiyaçlar belirlendikten sonra önce 2d ardından istenirse 3d çizimler yapılmaktadır. Burada mekanınızın yerleşim planı kullanılan ürünlerin detayları yer almaktadır. Tasarlanan veya beğenilen ürünler üzerinden somut verileri değerlendirme imkanı sunar.

Tadilat İşleri

D’arc tasarım komple ev dekorasyonu ve diğer tasarım hizmetlerinin yanı sıra bölgesel tadilat işlerinide yürütmektedir. Tasarım ofisimizden lokal (banyo, mutfak, bahçe ve ya kapı işleri vb işleri) hizmet talep edebilirsiniz

Özel Tasarım Ürünler

D’arc tasarım her bireyi ayrı değerlendirmekte ve talebine farklı bir arz sağlamaktadır. Buradaki esas amaç kendinizi özel hissetmenizi ve sıradanlıktan kurtulmanızı sağlamaktır. Bu noktada hep istediğiniz ancak üretim atölyesi bulamadığınız için peşini bıraktığınız üründen, hayalini hep kurduğunuz ürüne veya hiç düşünmediniz ancak ekibimizin önerileriyle sıcak bakabileceğiniz fikirler mekanınızı şekillendirebilir.

Fuar Standı Düzenleme

Firmamız günlük kurulumu kolay veya stabil olmayan m2 bazında fuar standı tasarımlarınıza çözüm sunulmaktadır. Standlar ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenebilir veya firmanız profiline uygun yeni standlar, cornerlar tarafımızca tasarlanabilir.