Hizmetler
Elektrik ve Kablolama
 
Ticari binalar, sanayi yapıları, konut alt yapılarının elektrik merkezleri ve sistemlerinin kurulumu, pano montajı, kontrolleri ve elektrik tesisatları gibi uygulamalar için gerekli uzman ekibimizden faydalanabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat
 
Mevcut altyapı borularının değişimi, kontrolü veya yeni bina tesisat kurulumu yapılması, ürün montajı ve tamamı ankastre altyapı oluşturulması için sorunlarınız uzman kadromuzla kısa sürede çözüm bulunacaktır.

Havalandırma – İklimlendirme
Konut ve işyerlerinin kanallı sistemler ile havalandırma, soğutma, ısıtma uygulamaları ve gerekli malzeme temininin yapılması tarafımızca sağlanmaktadır. İhtiyaç duyulması halinde projelendirme ve gerekli kanal, menfez üretimi tedarikçilerimize yaptırılabilir.

Akıllı Ev Sistemleri

 
Kullanımı kolay yazılım ve donanım ürünleri, mekan içi ve internet destekli uzaktan kumandalı kontrol teknolojisiyle; ev sineması kontrolü, müzik noktaları, akıllı aydınlatma, iklimlendirme kontrolü ve güvenliği sağlamaktadır.

Boya - Alçıpan - Asma Tavan - Barisol - Bölme Duvar İşleri

 
Mobilya aksesuar aydınlatma vb. tüm mekan detaylarına arka plan olan aslında 4 duvar olarak görülen alanları zevkli bir yasam alanı haline getirmek için çalışmaktayız. Gerekli işçiliğin sergilenmesi için deneyimli kadromuzdaki elamlarımız ile kendinize huzurlu ortamlar yaratabilirsiniz.

Seramik - Mermer Uygulama
 
Dekorasyonun alt metni ve binanın derisi olarak değerlendirdiğimiz seramik ve mermer işleri uygulamaları ıcın ekibimiz bulunmaktadır. İşçiliğin en çok detaylarda saklı olduğuna inanan firmamız bu noktada deneyimli ekibi ile İzmir’de detay işçilik örneği sergilemektedir.